Tajemnicza historia

Co skrywa przeszłość?

Rynek wydawniczy od lat świętuje sukcesy bowiem książki wracają do łask odbiorców nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Po latach, gdy elektronika i interaktywne rozrywki wypychały czytelnictwo na dalszy tor, odchodzą jakby w zapomnienie. Według wszelkich badań i statystyk, zainteresowanie czytaniem regularnie i stopniowo wzrasta, tak że coraz więcej ludzi decyduje się na spędzenie wieczoru z dobrą książką, zamiast przed ekranem komputera bądź telewizora. Taki stan rzeczy niejako jest zasługą literatury rozrywkowej, ale i tej, którą zaliczyć można by do literatury pięknej. Ten rok zwiastuje zaś w kolejną ze świetnych pozycji na rynku dzięki znanej australijskiej autorce. Jest nią M.L Moriarty, której dzieło “Sekret mojego męża” (https://www.taniaksiazka.pl/sekret-mojego-meza-liane-moriarty-p-1483181.html) doczekał się kolejnego wydania w Polsce.

Niepowtarzalny styl

Autorka pokochana i globalnie doceniona została właśnie za swój unikatowy styl i tożsamość. Charakteryzuje się on wartkimi dialogami, umiejętnie konstruowaną fabuła i akcją, która wciąga czytelnika już od pierwszego rozdziału. Dzięki temu od lektury jest wprost niemożliwym się oderwać choćby na krótką chwilę. Jednakże “Sekret mojego męża” nie jest pierwszą książką autorki, którą można uznać za sukces i powszechnie docenione dzieło. Australijska prozatorka na swoim koncie ma też tak szeroko docenione pozycje jak:

  • Miłość i inne obsesje
  • Dziewięcioro nieznajomych
  • Wielkie kłamstewka.

Tym co również łączy każdą z tych książek jest niesamowicie silnie zarysowana postać żeńska, która jest aktywnym uczestnikiem wydarzeń. Jest to niezmiernie ważny element współczesnej literatury, która promować powinna emancypację, pełne równouprawnienie oraz zaradność żeńską. Dzięki temu miliony czytelniczek na całym świecie mogą zainspirować się siłą protagonistek i odbierać jak najbardziej pozytywne wzorce płynące z literatury.

Idealny prezent


Najnowsze wydanie dzieła M.L Moriarty pozornie wydawać by się mogło świetnym prezentem dla kobiet. Nic bardziej mylnego. Ten rodzaj pisarstwa odznacza się niesamowitą niepowtarzalnością, wspaniałym stylem literackim, ale także mądrością płynącą z rozdziałów. Dlatego też “Sekret mojego męża” sprawdzi się jako prezent zarówno dla męskich czytelników. Dzięki umiejętnościom Moriarty każdy będzie w stanie bez problemu znaleźć w tejże książce coś dla siebie, co nauczy go czegoś nowego, wzruszy, ale także idealnie wypełni długi zimowy wieczór. Australijska autorka bowiem ma tę rzadką zaletę, że potrafi pisać dla każdego, nawet najbardziej wymagającego odbiorcy.